sXe Injected 17.2

sXe Injected 17.2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.2 MB
ÜreticiLocalStrike
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme15 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

sXe Injected, Counter-Strike sunucularında hile yapmayı önleyen, çok kullanışlı bir hile engelleme programıdır.

sXe Injected, Counter-Strike çevrimiçi topluluğunda hileleri tespit ederek ve kurulumlarını engelleyerek büyük bir fark yaratmanızı sağlayan oldukça küçük bir anti-cheat yazılımıdır.

Program, CVAR’lar, GlobalBan, Anti-SoundHack, Anti-SpeedHack, Anti-NoFlash, LocalBan, Ekran Görüntüleri ve Anti-WallHack sistemlerini barındırır. Çevrimiçi oyun oynamayı herkes için çok daha eğlenceli ve her şeyden önce adil hale getirmek için tasarlanmıştır.

sXe Injected kullanılarak, oyunun motoru ve mod arasında bilgi aktarılır, herhangi bir hack tespit edilirse program devreye girer. Bu programla sadece Half Life motorunu kullanan oyunlarda hile yapmayı önleyebilirsiniz. Örneğin; Counter Strike 1.6, Counter Strike 1.5, Day of Defeat, Counter Strike Condition Zero, Team Fortress Classic, Natural Selection, Sven Co-op.

Programın kullanımı çok kolaydır. Birkaç saniye içinde yüklenir ve bilgisayar açılışında otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

208 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.