Minecraft iPhone indir (Son Sürüm)

Hotspot Shield indir sayfamıza hoş geldiniz. Minecraft iPhone indir sayfamız aracılığı ile Minecraft iPhone indirme işlemi yapabilirsiniz. Minecraft iPhone indir sayfamızda sizler için Minecraft iPhone indir tek link olarak verdik. Ücretsiz Minecraft iPhone indirmek isteyenler Minecraft iPhone indir sayfamızı kullanabilir. Siz de Minecraft iPhone indir sayfamızı kullanıyorsanız lütfen Minecraft iPhone indir sayfamıza yorumlarınızı iletin. Minecraft iPhone indir sayfamızdaki linklerden herhangi birinin kırık olduğunu bilirseniz Minecraft iPhone indir sayfamızın altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Sizler için Minecraft iPhone indir sayfamızdaki bağlantıyı hemen düzenler ve sizlere sunarız. Minecraft iPhone indir sayfamıza göndereceğiniz her yorumu dikkatle okuyacağımıza ve sizlere yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz.

Minecraft oyunu macera ve aksiyon oyunları arasındadır. Minecraft oyununda pek çok çeşit yaratık bulunmaktadır. Bu yaratıklar sizin karakterinizden nefret eder. Oyunun içinde sizden nefret eden bu yaratıklar şu şekildedir; Saldırgan yaratıklar, Evcilleşebilen hayvanlar, Creeper, Denizaltı zombisi, Köylü zombi, İskelet, Örümcek veya Cadı gibi yaratıklardır.

Minecraft iPhone İçin İndir

Minecraft oyununu iphone veya ipad için, son sürümünü sitemizden güvenli ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Minecraft Oyunundaki Canlılar Nasıl Evcilleştirilir?

Minecraft oyununda bazı canlılar bulunmaktadır. Bu canlılar evcilleştirilebilmektedir. Kurt, eşek, papağan, katır ve panda gibi canlıları oyunda evcilleştirebilirsiniz. Bu evcilleştirme şu şekilde olur:

  • Kurt evcilleştirmek isterseniz, bunun için ona kemik vermeniz gerekmektedir. Kemiği iskeletten bulabilir ve besleyebilirsiniz.
  • At evcilleştirmek isterseniz, kalpler çıkana kadar ata binmeniz gerekmektedir. Ayrıca kendinize eyer yapmalısınız. Mınecraft oyununda eyer yapmak imkansızdır ama köylülerden bulabilirsiniz. Ayrıca atınızı diamond, altın veya demirden yapabilirsiniz.
  • Evcilleştirmek isterseniz, ata bulduğunuz gibi bir eyer bulmalısınız. Aynı zamanda isterseniz yük taşımak için eşeğe sandık takabilirsiniz. Eşek sandığı rahat bir şekilde taşıyabilir.
  • Panda evcilleştirmek isterseniz, pandanıza bambu vermeniz gerekmektedir.
  • Papağan evcilleştirmek isterseniz, yem vermeniz gerekir. Papağanlar evcilleştikten sonra başka yemek yemezler.
  • Katır evcilleştirmek isterseniz altın havuç vermeniz gerekmektedir.

Oyunu güvenli ve ücretsiz bir şekilde indirmek için sitemizden hizmet alabilirsiniz.

minecraft ios apk indir
minecraft ios apk indir

 

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *