Hotspot Shield indir

Hotspot Shield indir sayfamıza hoş geldiniz. Hotspot Shield indir sayfamız aracılığı ile Hotspot Shield indirme işlemi yapabilirsiniz. Hotspot Shield indir sayfamızda sizler için Hotspot Shield indir tek link olarak verdik. Ücretsiz Hotspot Shield indirmek isteyenler Hotspot Shield indir sayfamızı kullanabilir. Siz de Hotspot Shield indir sayfamızı kullanıyorsanız lütfen Hotspot Shield indir sayfamıza yorumlarınızı iletin. Hotspot Shield indir sayfamızdaki linklerden herhangi birinin kırık olduğunu bilirseniz Hotspot Shield indir sayfamızın altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Sizler için Hotspot Shield indir sayfamızdaki bağlantıyı hemen düzenler ve sizlere sunarız. Hotspot Shield indir sayfamıza göndereceğiniz her yorumu dikkatle okuyacağımıza ve sizlere yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz.

Dışarıdan gelen tehditlere karşı bilgisayar ortamında iyi bir savunucuya ihtiyacımız bulunmaktadır bunun için yapılan birçok yazılım ve anti virüs programları mevcuttur. Hotspot shield free vpn açılan web sayfalarına girilen verileri veya web ortamında kullanılan şifreleri bir koruma kalkanı altına alarak sizlerin bilgi güvenliğini en üst seviye tutmayı hedeflemiştir.


Hotspot program özellikleri nelerdir bu özellikler;


Şifreleme yöntemleri ile daha güvenli web gezentileri
Kişiler verilerin korunması adı altında İP saklama özelliği
Erişime engellenmiş sitelere girebilme
Web üzerinden veya internet üzerinden gelen saldırılar için tam koruma
Kablolu internet veya kablosuz internet için tam koruma kalkanı
Online ortamlarda kişiler bilgi ve verilerinizi koruma altına alma


Hem zararlı yazılımlardan hem de web ortamına girdiğiniz kişiler verilerinizi site fark etmeksizin koruyan bir anti virüs yazılımı olan hotspot shield indir programı sizi kullanıcılarına daha güvenli bir alan sunmaktadır. Her girdiğiniz siteye kimlik bilgilerinizle dolaşmak yerine anonim bir kullanıcı olarak dolaşmanızı sağlayan ve her türlü tehdit açısında bilgisayarınızı ve kişisel verilerinizi koruma altında tutan bu program siz kullanıcılarına daha güvenilir bir internet ortamı sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede internet ortamında daha rahat bir dolaşım sağlayabilirsiniz.


Gece veya gündüz bilgisayar açık veya kapalı olması hiçbir fark olmayan bu yazılım için 7/24 koruma sağlaması mümkündür. Bu karışık program içeresinde oldukça sade bir ara yüze sahip olan bu programın kullanımı oldukça basit ve kolaydır kullanımı sahip olmasına rağmen koruma kalkanı oldukça güçlü ve güvenlik duvarı aşılamaz halde tasarlanmıştır. Hotspot shield ücretsiz vpn indir linkine aşağıdan tıklayarak ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde kurulumu tamamlayabilirsiniz. Bu hizmet içeriği size profesyonel bir şekilde sunulur.

Hotspot Shield 10.2.3 İndir

Google Chrome kullanıyorsanız, buraya tıklayarak tarayıcınıza Hotspot Shield’ı eklenti olarak ekleyebilirsiniz.

Hotspot Shield, güncel tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan, günümüzde en çok tercih edilen proxy programıdır.

Hotspot Shield , ağ ve internet gözetimine karşı bir kalkan görevi gören VPN tabanlı bir programdır. Web oturumlarını, kişisel bilgileri ve veri aktarımlarını güvenli hale getirmesini sağlayan güçlü bir şifreleme teknolojisi (SSL) ile donatılmıştır.

Tam bir anonimlik sağlamak için, uygulama IP adresinizi gizler ve farklı konumlara seyahat ederken korunmaya devam etmenizi sağlar.

Hotspot Shield, VPN programı ya da yasaklı sitelere giriş programı olarak adlandırdığımız programların başında geliyor. Ülkemizde de yasaklı site sayısı çok fazla olduğu için, kullanıcılar problemsiz ve sade VPN programı arıyorlar.

Hotspot Shield tamda sadelik üzerine hazırlanmış bir VPN programı. Programın kullanımı ücretsizdir. Google Chrome tarayıcısı kullanıyorsanız, Hotspot Shield’ı eklenti olarak tarayıcınıza ekleyebilirsiniz. Program olarak indirmek istiyorsanız. Yukarıda ki hemen indir butonuna tıklayınız.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *