Google Chrome 83.0.4103.116

Google Chrome 83.0.4103.116

LisansÜcretsiz
DilTürkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça
Dosya Boyutu57.1 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme30 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.
Hemen indir (57.1 MB)
564 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Google Chrome 83.0.4103.116 (32-Bit) İndir

Google Chrome 83.0.4103.116 (64-Bit) İndir

Google Chrome, Google tarafından geliştirilen sade ve kullanışlı internet tarayıcısıdır.

Google Chrome, yer işaretleri, senkronizasyon, gizlilik modu, uzantılar, temalar ve otomatik web sayfası çevirisi gibi çeşitli özellikleri bir araya getirirken, hızlı ve basit bir internet gezinme modu sunmayı amaçlayan web tarayıcısıdır.

Basitlik, Chrome’un felsefesinin ve grafik arayüzünü en iyi tanımlayan sözcüktür. Başka bir büyük artısı, gereksiz düğmeler veya ekstra yapılandırma ayarları ile dikkatinizi dağıtmadan yalnızca işinize odaklanabileceğiniz için sunduğu temiz görünümdür.

Birden çok sekme ile çalışabilir, favori sekmelerinizi sabitleyebilir ve Chrome’u her başlattığınızda bunların otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sekmeleri tercih edilen sırada yeniden düzenlemek için sürükle ve bırak desteğinden yararlanabilirsiniz.

Web tarayıcısı, web araması işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz “Çok amaçlı adres çubuğu” adı verilen tek bir arama kutusunu içerir. Otomatik tamamlama özelliği, geçmiş aramalarınızı temel alarak yazmaya başladığınızda öneriler sağladığından oldukça yararlıdır.

Temalar, web tarayıcınızın görünüşünü kişiselleştirmek için kullanılabilirken, uzantılar size ekran görüntüsü alma, indirimleri izleme, RSS beslemelerini okuma ve daha fazlasını yapma özgürlüğü sunar.

Google Chrome, kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması sistemi içerdiğinden, şüphelenilen web sitelerine giriş yaptığınızda sizi uyarır. Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza yüklenmesini önlemek için korumalı alan teknolojisinin yanı sıra en son güvenlik özelliklerini ve düzeltmelerini çalıştırdığınızdan emin olmak için otomatik bir güncelleme sistemi uygular.

Özel oturumlarınızı anonim tutmak söz konusu olduğunda, Google Chrome geliştiricileri “Gizli” modunu oluşturdu. Gizli mod, web sitesi ziyaretlerinin ve indirmelerinin tarama ve indirme geçmişlerine kaydedilmemesini ve gizli sekmeleri kapattığınızda tüm çerezlerin otomatik olarak silinmesini sağlar.

Sonuç olarak, Google Chrome, akıcı ve güvenli internet gezintileri sunmak amacıyla tasarlanmış, ücretsiz bir internet tarayıcısıdır.

564 kez görüntülendi
Program Konuları:

YORUM YAZIN