Cs 1.5 Counter Strike İndir

Counter strike 1.5, aksiyon, savaş kategorisinde online oynanan bir oyundur. İki takımın silahlarla birbirini alt etmesi temel mantıktır. Oyun, iki gruba ayrılmıştır. Oyunda botlar ve sizin seçtiğiniz karakter vardır. Oyunu açtıktan sonra haritadan istenilen bölümü açmalısınız. Yani haritayı açıp oyunu hemen oynayabilirsiniz. Takımların bölgelerinde pek çok silah çeşidi bulabilirsiniz. Bulunan her silahta silah sizin olmaktadır.  Silahlar E tuşu ile değiştirilir. Eğer elinizde silah varsa ve yerden başka silahlar almak istiyorsanız, E tuşuna basıp elinizdeki silahı atacaksınız ve böylece yerdeki silahı alabilirsiniz. Counter strike 1.5 oyununda iki takım bulunmaktadır. Birinci takımın adı, Counter strike teröristleridir. İkinci takım ise askerlerdir.

CS 1.5 Full İndir (Zip) 

Mücadeleler, asker ve terörist arasında yapılmaktadır ve istenilen karakter seçilmektedir. Counter strike 1.5 oyununu, ücretsiz ve güvenli bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz.

Counter Strike 1.5 Nasıl Oynanır?

Counter strike 1.5 oyununda iki takım ve her takımın beş karakteri vardır. Önce takım seçilmektedir. Daha sonra orada bulunan beş takım karakterlerinin fotoğraflardan bir karakter seçilir. Seçilen karakterden sonra oyuna başlanır. Oyun başladıktan sonra haritada seçilir. İstediğin haritadaki alanı ilk olarak gezmek için müsaade edilir. Daha sonra oyun başlar. Silah seçimi yapılır ve mücadele başlar. İster ayakta istenirse de pusuda rakip yok edilmeye çalışılır. Cs1.5 oyununu sitemizden hızlı ve güvenli olarak indirebilirsiniz.

cs 1.5 counter strike indir
cs 1.5 counter strike indir

Counter Strike 1.5, Counter Strike ve Half-Life oyunlarını bünyesinde barındıran, efsaneleşmiş FPS oyunudur.

1999 yılında, Half-Life’ın bir modu olarak hayatımıza giren Counter Strike, günümüze kadar popülerliğini hiç kaybetmedi ve oyunun yeni versiyonları çıkmış olsa da, belirli bir kesim tarafından halen oynanmaya devam edilmektetir.

Counter Strike 1.5 indirmek isteyen kişiler, sitemizden Hemen indir butonuna tıklayarak, Cs 1.5 botlu ve türkçe olarak bilgisayarınıza indirip keyfini çıkarabilir. Yine isterseniz arkadaşlarınızla ağ üzerinden Counter Strike ve Half-Life oynayabilirsiniz.

Eğer google drive üzerinden indirmekte sorun yaşıyorsanız, sizin için cs 1.5 oyununu kolayca indirebileceğiniz alternatif bir link ekledim.

 

Cs1.5 indirme linki: (alternatif download): Counter Strike 1.5 (Alternatif 2) İndir

 

NOT: Windows Vista/7/8/10 işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız, indirdiğiniz klasör içinde ki uyumluluk ayarını yapmanız gerekiyor. 

Eğer uyumluluk ayarını yapmakta sorun yaşıyorsanız bizlere yorumlardan yaşadığınız sorunu gönderebilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz!

4 comments

  1. Oyun Güzel mi Bilmiyorum Daha Ama Cs 1.6 Oynuyorum Bence Buda Güzeldir… Grafikleri Güzel Gibi Duruyor SS den Öle Gözüküyor Bence Güzel Bir Oyun Fps Daha Fazla Alınır Bence…

    1. Tarafımızca oyun oynanarak kontrol edilmedi, sadece virüs kontrolü yapılmakta. Eğer böyle bir problem yaşarsanız, YouTube üzerinden arama yaparak açıklamalı videolar ile çözüm bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *