Cs 1.6 Counter Strike İndir

Counter Strike, çok sayıda oyuncu kitlesine sahip ileri derecede bir savaş oyunudur. Bu oyunun son sürümü olan Counter Strike 1.6 ise şu an bilgisayarlara yüklenmeye başlanmış durumda ve oldukça ekili dikkat çeken çoklu oyunlar arasında yer almaktadır. Counter Strike serisinin en efsane versiyonu Counter Strike 1.6’ i indirmek istiyorsanız kurulumunu kolayca yapabilir ve online olarak bu oyunu oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak oyunu indirmek istediğinizde sitemiz üzerinden ilgili oyuna ait indirme alanına tıklamanız yeterli olacaktır. Bununla birlikte oyunun hızlı bir şekilde cihazınıza inmesi ile oyunu ister çevrim dışı isterseniz de çevrim içi olarak online olarak oynayabilirsiniz. Oyuncular karakteri geliştirerek daha güçlü daha çevik ve daha atak hale getirebiliyor. Oyun son derece yüksek kaliteye sahip olup, oldukça oyunlar arasında yerini almıştır.

Sitemizden Güvenle İndirebilirsiniz

Oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda oyunun eklentisi olarak tanımlayabileceğimiz Half Life oyununu da yüklemiş olmanız gerekiyor. Oyunları indirdiğinizde bilgisayarınızın masaüstünde kısa yol ikonu belirir. İki uzantının da kurulumunu tamamlamanız halinde Counter Strike 1.6 oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunun botlu ve botsuz başta olmak üzere birçok uzantısı da mevcut olmakla birlikte siz de bu deneyimi online olarak yaşayarak arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dilediğiniz sürümü sitemizden kolayca indirebilir oyunun oynama keyfini bilgisayar üzerinden ya da mobil cihazlar üzerinden yaşayabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Full İndir (PC Zip)

Counter Strike 1.6, terörist ve terörle mücadele ekibinin birbirleriyle mücadele ettiği, aynı zamanda online olarak oynanan FPS oyunudur.

Counter Strike, 1999 yılından itibaren dünyada en çok oynanan oyunların başında gelmektedir ve halen popülerliğini korumaktadır. (bakınız; En son oyunu Counter Strike : Global Offensive)

Counter Strike 1.6 versiyonu, Counter Strike serilerinin en çok oynanan oyunu olarak bilinmektedir. Günümüzde halen online olarak oynanmaktadır ve oyun için kurulan serverlar devamlılığını sürdürmektedir.

Counter Strike 1.6 indirmek için, Hemen indir butonuna tıklayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *