NetWorx 6.2.8

NetWorx ile internet bağlantısını test etmek, bağlantı sorunlarını gidermek, şüpheli etkinlik olup olmadığına bakmak ve bant genişliğini sınırlamak için ağ trafiğini izleyin.

Ağ etkinliklerini ve internet bağlantılarını izlemek, özel araçlarla gerçekleştirilebilen görevlerdir. Bu işler genellikle sistem yöneticileri tarafından tamamlanır, ancak herhangi bir kullanıcı NetWorx gibi bir yazılım yardımıyla bunlarla ve hatta daha fazlasıyla bu işlemleri yapabilir.

Program en çok bağlantı hızı, bant genişliği kullanımı ve ağ testi gibi parametreleri izlemek için kullanışlıdır. Program, düzgün bir şekilde organize edilmiş ve minimum çaba ile erişilebilir tüm özelliklere sahip, kullanımı kolay bir arayüz sayesinde, program her türlü kullanıcıya hitap ediyor.

Özelleştirilebilir renklere sahip grafikler ve kullanım istatistikleri söz konusu olduğunda ve NetWorx’un oluşturabileceği çeşitli raporlar için seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. Çok kullanışlı bir özellik, ağda saldırı girişimlerinden veya virüs etkinliğinden kaynaklanabilecek şüpheli etkinlikleri algılama yeteneğidir.

Bağlı birkaç ağ arabiriminiz ve dikkat etmeniz gereken birkaç bağlantınız varsa, NetWorx hepsini veya yalnızca seçilenleri denetleyebilir. E-posta bildirimlerine ek olarak, olağandışı ağ etkinliği algılanması durumunda uyarı almak için kullanabileceğiniz bazı sesli ve görsel bildirimler de vardır. NetWorx’un bir başka kullanışlı işlevi, çevirmeli bağlantıları kesme ve sistemi kapatma özelliğidir.

Programın güçlü raporlama bileşeni, trafik grafiklerini ayrıntılı bant genişliği kullanım istatistikleriyle birlikte görüntülemenizi sağlar. Raporlar, Microsoft Excel, Word, CSV, TXT veya HTML gibi uyumlu biçimlerden birine kolayca kaydedilebilir.

Özetlemek gerekirse, NetWorx oldukça küçük bir pakette oldukça fazla özellik sunuyor. Kullanımı kolay ve güçlü bir özellik paketi ile donatılmış olan araç, kesinlikle kategorisindeki en iyi seçeneklerden biri olarak kabul edilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *