NetTraffic 1.66.1

NetTraffic, belirli bir zaman diliminde, istatistikleri değerlendirmek isteyen ağ yöneticileri için kullanımı kolay bir ağ izleme programıdır.

NetTraffic, ağ yöneticileri gibi istatistikleri değerlendirmek isteyen tüm kullanıcılara hitap eden, gelen ve giden ağ trafiğini izleyen kullanımı kolay bir programdır.

Kullanıcıdan, özel dikkat gerektirmeyen kısa ve olaysız bir kurulum prosedüründen sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Masaüstü alanında bir simge oluşturur ve hemen giriş-çıkış paketlerini izlemeye başlar.

Simgeye tıkladığınızda, ekranın sağ alt köşesinde, gerçek zamanlı sonuçların grafik sunumunu görüntüleyebileceğiniz küçük bir panel görüntülenir. Her zaman diğer programların üstünde kalacak şekilde ayarlanabilir.

Belirli bir zaman dilimi için çizelgeleri ve tabloları görüntüleyebilir, zaman birimini seçebilir ve trafik, zaman ve imleç arasında grafik modunu seçebilirsiniz. İstatistikler bir düğmeye tıklayarak sıfırlanabilir. Ayrıca, verileri içe ve dışa aktarabilirsiniz.

Program seçenekleri söz konusu olduğunda, farklı bir kullanıcı arayüzü diline geçebilir, aracın sistem başlangıcında otomatik olarak çalışmasını sağlayabilir, ağ arayüzünü seçebilir, otomatik güncelleme kontrolünü ayarlayabilirsiniz.

NetTraffic çok az miktarda CPU ve RAM kullanır, bu nedenle bilgisayarın genel performansını etkilemez. Komutlara karşı çok duyarlıdır ve doğru bilgileri gösterir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *