NetTraffic 1.66.1

NetTraffic 1.66.1

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu387 KB
ÜreticiVenea.net
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme14 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

NetTraffic, belirli bir zaman diliminde, istatistikleri değerlendirmek isteyen ağ yöneticileri için kullanımı kolay bir ağ izleme programıdır.

NetTraffic, ağ yöneticileri gibi istatistikleri değerlendirmek isteyen tüm kullanıcılara hitap eden, gelen ve giden ağ trafiğini izleyen kullanımı kolay bir programdır.

Kullanıcıdan, özel dikkat gerektirmeyen kısa ve olaysız bir kurulum prosedüründen sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Masaüstü alanında bir simge oluşturur ve hemen giriş-çıkış paketlerini izlemeye başlar.

Simgeye tıkladığınızda, ekranın sağ alt köşesinde, gerçek zamanlı sonuçların grafik sunumunu görüntüleyebileceğiniz küçük bir panel görüntülenir. Her zaman diğer programların üstünde kalacak şekilde ayarlanabilir.

Belirli bir zaman dilimi için çizelgeleri ve tabloları görüntüleyebilir, zaman birimini seçebilir ve trafik, zaman ve imleç arasında grafik modunu seçebilirsiniz. İstatistikler bir düğmeye tıklayarak sıfırlanabilir. Ayrıca, verileri içe ve dışa aktarabilirsiniz.

Program seçenekleri söz konusu olduğunda, farklı bir kullanıcı arayüzü diline geçebilir, aracın sistem başlangıcında otomatik olarak çalışmasını sağlayabilir, ağ arayüzünü seçebilir, otomatik güncelleme kontrolünü ayarlayabilirsiniz.

NetTraffic çok az miktarda CPU ve RAM kullanır, bu nedenle bilgisayarın genel performansını etkilemez. Komutlara karşı çok duyarlıdır ve doğru bilgileri gösterir.

140 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi