PRTG Network Monitor 20.2.59.1689

PRTG Network Monitor, windows işletim sistemli bilgisayarlar üzerinde, profesyonel network uzmanları için tasarlanmış, ağ monitörü ve takip programıdır.

Ağ yöneticileri, ağlarındaki çeşitli cihazlarda neler olduğunu sürekli olarak bilmeye ihtiyaç duyarlar.

PRTG Network Monitor, birden fazla cihazdan bilgi almak ve sorumlu ağ yöneticilerine bildirim göndermek için tasarlanmış kullanışlı bir ağ izleme programıdır. Amacı, sorunları kolayca tanımlamak ve çözmek için size gerçek zamanlı bilgi vermektir.

Güncellenmiş bilgileri almak için programı çalıştırmanız ve istediğiniz sensörleri yapılandırmanız gerekir. Ağ arayüzlerini otomatik olarak algılar ve gerekli verileri almak için çok çeşitli sensörler arasından seçim yapmanızı sağlar.

Arayüz herhangi bir internet tarayıcısında bulunur ve raporlara hızlı erişim sağlar. Ayrıca, karmaşık bir ağdan belirli bir cihaza erişmenizi sağlayan ağ haritaları oluşturma seçeneğiniz de vardır.

Programın temel amacı bilgi sağlamak olduğundan, birden fazla rapor şablonu ile birlikte gelir, ek raporlar oluşturabilir ve planlayabilir. Alınan bilgiler tarayıcıda görüntülenebilir, bir PDF dosyasına aktarılabilir veya bir e-posta adresine gönderilebilir.

Ağınızdaki cihazlarla iletişim halinde kalmanız gerekiyorsa, PRTG Network Monitor gelişmiş raporlama özelliklerine sahip çok yönlü bir araçtır. Ayrıca, tüm kullanıcı kategorileri için tavsiye edilen kapsamlı bir dokümantasyon ve video eğitimi içerir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *