Mikogo 5.10.2.190604

Mikogo 5.10.2.190604

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu34.3 MB
ÜreticiMikogo
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme16 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Mikogo 5.10.2.190604 İndir

Mikogo (Portable) İndir

Mikogo ile masaüstünüzü diğer kullanıcılarla paylaşın, dosya aktarın ve diğer oturum katılımcılarıyla sohbet edin. VoIP konferanslarını başlatın ve bilgisayarları uzaktan kontrol edin.

Mikogo, kullanıcıların bilgisayarlarını birden fazla katılımcıyla paylaşmalarına yardımcı olmak için masaüstü paylaşım özellikleriyle birlikte gelen bir yazılım uygulamasıdır. Özellikle web konferanslarına veya uzak oturumlara katılan kullanıcılar için kullanışlıdır.

Programı çalıştırmak için uygulamanın resmi web sitesinde bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Mikogo, sadece birkaç tıklamayla farklı işlemler gerçekleştirmenizi sağlayan temiz ve anlaşılır bir arayüze sahiptir.

Mikogo, bilgisayar ekranını paylaşma, bir oturumda en fazla on katılımcıya hak verme, diğer katılımcılara klavye ve fare kontrolü atama, birden çok oturum planlama veya birkaç oturum kaydetme fırsatı vermek için seçilen bir kullanıcıya davetiye gönderme olanağı sunar.

166 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.