NoMachine 6.11.2

NoMachine 6.11.2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu32.7 MB
ÜreticiNoMachine S.à r.l
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme23 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

NoMachine, hızlı ve kullanımı kolay bir uzak masaüstü programıdır. Başka bilgisayarlara hızlı erişim sağlar.

NoMachine, istediğiniz herhangi bir bilgisayara uzaktan bağlanmanız ve önemli dosyalarınıza saniyeler içinde erişmeniz gerektiğinde sahip olmaya değer güvenilir ve kullanışlı bir programdır. Uzak bilgisayarınızdan en sevdiğiniz ses ve video dosyalarının keyfini çıkarmanıza, DVD izlemenize olanak tanır.

Programın ana penceresi ile çalışmak kolaydır ve mevcut tüm bağlantıları görüntüler, böylece istediğiniz herhangi bir bilgisayara bağlanabilirsiniz. Ayrıca, görünüm modunu simge, liste veya kompakt olarak değiştirebilir, yeni bilgisayarlar ekleyebilir, oynatıcı ayarlarını ve sunucu yapılandırmalarını değiştirebilirsiniz.

NoMachine ile çalışmadan önce ağ geçidine, ağ bağlantı noktalarını uzaktaki bir bilgisayara iletmesi talimatını vermeniz gerekir.

Ayrıca, kullanıcıların masaüstüne nasıl bağlanacaklarını yapılandırabilir, ses akışını ve mikrofon ile konuşmayı etkinleştirebilirsiniz.

183 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.