LAN Speed Test 4.4

LAN Speed Test ile yerel ağ bağlantınızın hızını test edin.

LAN Speed Test, sezgisel bir kullanıcı yaklaşımına ve sınırlı sayıda yapılandırma seçeneğine dayanarak, yerel ağ bağlantınızın hızını test etmek için tasarlanmış basit bir windows programıdır.

Bir ağ aracı olduğundan, acemi bilgisayar kullanıcılarıyla nasıl başa çıkılacağını bilmek son derece önemlidir, bu nedenle LAN Speed Test çok basit bir arayüz ve birkaç ayar ile her şeyi daha kolay hale getirmeye çalışır.

Programın ana penceresinden zorlanmak imkansızdır çünkü hız testi ile ilgili tüm ayrıntıları tutarken, bilgisayar adı, IP ve MAC adreslerini de görüntüler.

Testlerin sonuçları ana pencerede görüntülenir. Paket uzunluğu, paket başına ortalama süre, tamamlanma süresi, saniye başına bayt ve saniye başına bitlerle ilgili istatistikleri görebilirsiniz.

Test paketi boyutunu seçmenize ve hata ayıklama penceresini açmanıza olanak tanıyan, yine mevcut seçenekler hakkında büyük miktarda bilgi içeren küçük bir özel yapılandırma ekranı da mevcuttur.

LAN Speed ​​Test, ağı taramak, LAN’daki her bilgisayarın IP adresi, MAC adresi ve adıyla birlikte görüntülemek için özel bir araçla birlikte gelir.

Programa, her bir özellik hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan ve böylece hız testi boyunca yardıma ihtiyaç duyan, yeni başlayanlara yardım eden kapsamlı bir yardım dosyası da dahildir.

Genel olarak, LAN Speed ​​Test, sadece tüm bilgileri günlüğe kaydetmekle kalmayıp sonuçları CSV dosyalarına aktarabilen çok kullanışlı bir programdır. Ayrıca, tüm windows sürümlerinde iyi çalışır ve sistem performansını etkilemez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *