Show My IP Software 1.19

Show My IP Software 1.19

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu440 KB
ÜreticiRoot Team
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Güncelleme27 Şubat 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Show My IP Software programı ile mevcut IP adresinizi tek tıklamayla görüntüleyebilirsiniz.

Show My IP Software, harici IP’nizi gösteren kullanımı kolay araçlardan biridir ve aynı zamanda ağ bağlantınız hakkında daha fazla bilgi almak için bir dizi ekstra yardımcı araçlar sunar.

Ana arayüzde programı kullanmak hiçte zor değildir, çünkü basit bir arayüze sahiptir ve harici IP’yi ana pencerede gösterir. Ayrıca istediğiniz zaman güncellenmiş bilgileri almak için IP’yi kopyalayabilir veya yenileyebilirsiniz.

“Günlük Görüntüleyici” ve “Ayarlar” ekranının yanı sıra, “Ağ Bilgisi Aracı” olarak da bilinen “Araçlar” menüsü altında başka birçok özellik saklanıyor.

Ağ bağlantınız hakkında bilgi almak için özel olarak tasarlanan bu özel yardımcı program MAC adresini, bağlantı türünü, hızı, çalışma durumunu ve IPv4 / IPv6 desteğini gösterir.

Basitçe söylemek gerekirse, Show My IP Software, harici IP’nizi ve çok daha fazlasını gösteren etkili bir araçtır. Windows 7, Vista ve XP sürümleriyle iyi anlaşırken, ağ bağlantınızla ilgili büyük miktarda bilgi sağlar.

151 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.