Corsair SSD Toolbox 1.2.5.7

Corsair SSD Toolbox 1.2.5.7

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.3 MB
ÜreticiCorsair
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme21 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Corsair SSD Toolbox, kullanıcıların Corsair SSD’lerini yönetmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış, birkaç yerleşik araçla birlikte gelen güçlü bir SSD yönetim programıdır.

Son zamanlarda bir Corsair SSD’ye yatırım yaptıysanız, uzun yıllar boyunca keyfini çıkarabileceğinizden emin olun. Corsair SSD Toolbox, verileri silmenize ve en yüksek performansını korumak için SSD’nizi optimize etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir yazılımdır.

Hızlı bir kurulumun ardından, oldukça sağlam bir arayüzle karşılanacaksınız. Program, basit bir gösterge paneli kullanılarak tasarlandığından, istenen işlevi gerçekleştirirken veya erişirken herhangi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir.

Program, SSD’niz hakkında, model numarası, seri numarası, sürücü boyutu, ATA versiyonu, sıcaklık, okuma ve yazma hızları dahil olmak üzere genel bilgileri görüntüler.

Genel bilgileri sağlamanın yanı sıra, disk kopyalama, güvenli biçimlendirme ve diski optimize etme gibi birçok önemli özelliği de barındırır.

Sonuç olarak, Corsair SSD Toolbox, Corsair marka SSD kullanıcıları için tasarlanmış harika bir disk yönetim programıdır.

152 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.