Seagate DiscWizard 24.0.1.24310

Seagate DiscWizard ile disk sürücünüzde bölümler oluşturabilir, biçimlendirebilir, verilerinizi aktarabilir ve yedekleyebilirsiniz. Ayrıca işletim sisteminizi yeni bir diske taşıyabilirsiniz.

Seagate DiscWizard, temel amacı bilgisayarınızdaki tüm kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak olan kapsamlı ve entegre bir yazılım paketidir.

Programlar, ayarlar ve geçerli işletim sistemi dahil olmak üzere tüm disk sürücüsünü veya seçilen bölümleri yedeklemenize yardımcı olur. Ayrıca, ihtiyacınız olmayan verileri güvenli bir şekilde silmek istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

Seagate DiscWizard’ı kullanmadan önce, Seagate veya Maxtor marka depolama aygıtına sahip olmanız gerekiyor, aksi takdirde yedekleme veya kopyalama işlemleri yapamazsınız.

Program, verilerinizi, uygulamalarınızı ve ayarlarınızı zahmetsizce kurtarmanıza yardımcı olan kullanışlı araçlarla birlikte gelir. Bilgilerinize erişimi engelleyen veya sistem çalışmasını etkileyen hatalar olması durumunda, sistemi ve kaybolan verileri geri yüklemek için Seagate DiscWizard’ı kullanabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, Seagate DiscWizard, yeni disk sürücünüzü hızlı bir şekilde kurmanıza, bölümler oluşturmanıza, biçimlendirmenize, veri aktarmanıza ve yedeklemenize yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *