Glarysoft Disk SpeedUp 5.0.1.66

Glarysoft Disk SpeedUp 5.0.1.66

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.3 MB
ÜreticiGlarysoft
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme25 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Glarysoft Disk SpeedUp ile sabit diskinizde düzenli birleştirme işlemleri gerçekleştirerek sisteminizi hızlandırın ve bilgisayarınızın açılma süresini azaltın.

Glarysoft Disk SpeedUp (eski adıyla Disk Defrag), yerel sürücüleri birleştirmek ve mevcut alanı optimize etmek için tasarlanmış kapsamlı bir disk birleştirme programıdır.

Programın kurulum işlemi biraz zaman alsa da, kullanımı kolay olan temiz bir arayüzle işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Programın kullanımı çok kolaydır, arayüzde listelenen disk bölümlerinden, hangilerini birleştirmek istiyorsanız seçiyorsunuz ve Defrag seçeneğini ayarlayarak, Defrag Now butonuna tıklıyorsunuz. Disk birleştirme işlemi bittiğinde, bilgisayarınız sisteminizi yeniden başlatacak.

Kısacası, Glarysoft Disk SpeedUp, en yüksek bilgisayar performansı için diskleri analiz etmek, birleştirmek ve optimize etmek için tasarlanmış, son derece hızlı bir disk birleştirme programıdır.

148 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.