3DP Net 19.11

3DP Net 19.11

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu116 MB
Üretici3dpchip.com
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme17 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

3DP Net 19.11 (Win7/8/10 için) İndir

3DP Net 17.03 (WinXP ve Vista için) İndir

3DP Net sayesinde, ethernet kartı sürücülerinizi hızlı bir şekilde güncelleyin.

İnternet bağlantı hızınızın, yavaş olmasını istemezsiniz. Yavaş olan internet bağlantısı hızı, tüm web deneyimini gerçek bir hayal kırıklığına dönüştürebilir. Bağlantı hızı problemlerinin %70’lik bir kısmı, servis sağlayıcınızdan olmuş olsada, geriye kalan %30’luk kısım ise, mevcut donanımınızdan kaynaklanıyor olabilir.

3DP Net gibi özel üçüncü taraf yazılım çözümleri, ethernet kartınız için eksik sürücüleri otomatik olarak tespit ederek, sorunun sürücüyle ilgili kısmını düzelterek, internet ve bağlantı hızı problemlerinizi çözebilir.

3DP Net taşınabilir olduğundan, bu programın herhangi bir windows kayıt defteri girdisine müdahale etmediğini belirtmek gerekir. Dahası, herhangi bir USB flash sürücüye veya diğer benzer cihazlara kopyalayabilir ve kurulum adımlarını uygulamak zorunda kalmadan, bilgisayarlarda ki eksik erhernet kartı sürücülerini kontrol etmeniz gerektiğinde yanınıza alabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, 3DP Net, Ethernet kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza ve İnternet bağlantısı problemlerinizi önemli bir çaba harcamadan düzeltmenize yardımcı olabilir.

192 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.