3DP Net 19.11

3DP Net 19.11 (Win7/8/10 için) İndir

3DP Net 17.03 (WinXP ve Vista için) İndir

3DP Net sayesinde, ethernet kartı sürücülerinizi hızlı bir şekilde güncelleyin.

İnternet bağlantı hızınızın, yavaş olmasını istemezsiniz. Yavaş olan internet bağlantısı hızı, tüm web deneyimini gerçek bir hayal kırıklığına dönüştürebilir. Bağlantı hızı problemlerinin %70’lik bir kısmı, servis sağlayıcınızdan olmuş olsada, geriye kalan %30’luk kısım ise, mevcut donanımınızdan kaynaklanıyor olabilir.

3DP Net gibi özel üçüncü taraf yazılım çözümleri, ethernet kartınız için eksik sürücüleri otomatik olarak tespit ederek, sorunun sürücüyle ilgili kısmını düzelterek, internet ve bağlantı hızı problemlerinizi çözebilir.

3DP Net taşınabilir olduğundan, bu programın herhangi bir windows kayıt defteri girdisine müdahale etmediğini belirtmek gerekir. Dahası, herhangi bir USB flash sürücüye veya diğer benzer cihazlara kopyalayabilir ve kurulum adımlarını uygulamak zorunda kalmadan, bilgisayarlarda ki eksik erhernet kartı sürücülerini kontrol etmeniz gerektiğinde yanınıza alabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, 3DP Net, Ethernet kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza ve İnternet bağlantısı problemlerinizi önemli bir çaba harcamadan düzeltmenize yardımcı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *