Microsoft Network Monitor 3.4.2350

Microsoft Network Monitor 3.4.2350 (32-Bit) İndir

Microsoft Network Monitor 3.4.2350 (64-Bit) İndir

Microsoft Network Monitor, bir ağ bağlantısı üzerinden gönderilen ve alınan veri paketlerini yakalayarak tüm kullanıcıların elde ettiği ağ verilerini analiz etmesini mümkün kılacak kullanışlı bir yardımcı programdır.

Bir ağ bağlantısı üzerinden iletilen tüm verileri izlemek, verileri filtrelemek ve yorumlamak, özel bir araç yardımı olmadan neredeyse imkansızdır. Microsoft Network Monitor, ağ yöneticilerinin veri iletimini yakından izlemelerine yardımcı olmak için çok çeşitli işlevler sağlayan bir yazılımdır.

Kurulum prosedürü tamamlandığında, programı çalıştırabilirsiniz. Bununla birlikte, programın düzgün çalışması için yönetici olarak yükseltilmiş ayrıcalıklarla çalıştırılmasının gerekli olabileceğine dikkat etmek önemlidir.

Program arayüzü, pek çok pencerenin içinde sunulan ve oldukça uygun bir şekilde yerleştirilmiş çok fazla bilgi sunar. Varsayılan düzenlemede bazı değişiklikler yapmanız durumunda, orijinal düzeni tek tıklamayla geri yüklemenizi sağlayan bir düğme vardır.

Microsoft Network Monitor, yakalanan bir paketten bazı belirli ayrıntıları ayırmak için kullanılabilecek çok çeşitli filtrelerle donatılmıştır. Dahası, mevcut bir filtreden başlayarak veya sıfırdan kişiselleştirilmiş filtreler oluşturma olanağına sahipsiniz.

Sonuç olarak, Microsoft Network Monitor, kesinlikle yöneticilerin ağları üzerinden gidip-gelen her veriyi yakından takip etmelerine yardımcı olabilecek kullanışlı bir programdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *