Chrome Uzaktan Masaüstü 77.0.3836.0

Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisini, Google Chrome internet tarayıcınıza eklemek için tıklayınız.

Android işletim sistemli telefonunuzdan, bilgisayarınızı kontrol etmek istiyorsanız, bu linke tıklayarak, Chrome Uzaktan Masaüstü apk indiriniz.

Chrome Uzaktan Masaüstü ile üzerinde işlem yapmak istediğiniz bilgisayarlara kolayca bağlanın. Chrome Uzaktan Masaüstü bir Google Chrome eklentisidir.

Bir arkadaşınızın, akrabanızın veya sevdiklerinizin bilgisayarında çok can sıkıcı bir sorun olduğunda, bilgisayardan uzak bir yerdeyseniz, problemi çözmek için kolay kullanımlı bir uzak masaüstü programına ihtiyaç duyacaksınız.

Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisi sayesinde, uzaktan, kendi evinizin konforundan yardım eli veren bir “bilgisayar süper kahramanı” olarak hareket edebilirsiniz.

Hem siz hem de arkadaşınız Google Chrome’u bilgisayarlarınızda kullanıyorsa, Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisi sayesinde, hiçbir yazılıma gerek kalmadan bilgisayarına kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, uzantı her iki tarayıcıya da, her iki bilgisayara da yüklenmelidir. Yüklendikten sonra, uzantıyı başlatmanın en kolay yolu, yüklendikten hemen sonra “Uygulamayı Başlat” düğmesine basarak Chrome Web Mağazası listesinden almaktır.

Her şeyi göz önünde bulunduran Chrome Uzaktan Masaüstü, diğer bilgisayarlara uzaktan erişmenin hızlı bir yolunu sağlayan kullanışlı ve basit bir Google Chrome uzantısıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *