VNC Viewer 6.20.529

VNC Viewer 6.20.529

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10.1 MB
ÜreticiRealVNC
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme23 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

VNC Viewer ile diğer bilgisayarlara uzaktan bağlanın ve onları önünüzdeymiş gibi kontrol edin, istek üzerine uzaktan yardım ve sorun giderme sağlayın.

VNC Viewer, uzak bilgisayarlara kolaylıkla bağlanması ve kontrol etmesi gereken kullanıcılar için kullanışlı olan pratik bir uzak masaüstü programıdır.

Bu programı kullanarak klasörlere erişebilir, seçenekleri değiştirebilir ve bilgisayarınızdan ayrılmadan çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca, bağlandığınız bilgisayarları zahmetsizce kontrol edebilirsiniz.

Ana pencere çok basit ve kullanımı kolaydır. Sadece VNC sunucusunu belirtmeniz ve şifreleme modunu seçmeniz yeterlidir. VNC Viewer hem maksimum güçlü şifrelemeyi hem de şifrelenmemiş bağlantıları desteklediğinden, tüm bilgisayarları istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, VNC Viewer, diğer bilgisayarlara uzaktan bağlanma ve bunları zahmetsizce kontrol etme konusunda güvenilir ve kullanışlı bir program olduğunu kanıtlıyor.

174 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.