Virtual Router Plus 2.6.0

Virtual Router Plus 2.6.0

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu151 KB
ÜreticiRunxia Electronics Co. Ltd
İşletim SistemiWin8/Win7
Güncelleme10 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Virtual Router Plus, Windows 7 veya Windows 8 ile çalışan bilgisayarınızın internet bağlantısını, kablosuz olarak diğer cihazlara dağıtmanızı sağlayan ücretsiz bir kablosuz bağlantı programıdır.

Windows 8‘de geçici bir kablosuz ağ kurmak artık mümkün değildir ve bilgisayarınızı bir Wi-Fi bağlantı noktasına dönüştürmek için üçüncü tarafa özel bir uygulama gerekir. Böyle bir araç, internet bağlantınızı akıllı telefon veya tablet gibi Wi-Fi özellikli cihazlarla paylaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Virtual Router Plus‘dır.

Virtual Router Plus, kablolu bir internet bağlantısını, Wi-Fi ile paylaşması gereken herkes için kullanışlı bir programdır. Sadece birkaç yapılandırma seçeneği ile geldiğinden, bu program ister yeni başlayan ister daha deneyimli bir kullanıcı olsun, her tür kullanıcı için uygundur.

Wi-Fi özellikli tüm cihazlar, yeni oluşturulan ağı algılar ve dizüstü bilgisayarı veya bilgisayarı bir erişim noktası olarak kullanarak internet’te gezinmelerini sağlar.

Program, veri aktarımının güvenli olduğundan emin olmak ve bilgi hırsızlığını önlemek için bağlantıları şifreler ve bunun için WPA2 protokolünü kullanır.

152 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle