USB Disk Ejector 1.3.0.6

USB Disk Ejector 1.3.0.6

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.619 KB
ÜreticiQuick And Easy Software
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme4 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

USB Disk Ejector ile USB üzerinden çalışan diskleri veri kaybı olmadan hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

USB Disk Ejector, çıkarılabilir sürücüleri çıkarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, aynı zamanda bellek kartları ve Firewire diskleri için destek sunan, kullanımı kolay bir yardımcı programdır.

İlk bakışta, bağlı USB sürücülerini gösteren minimal bir arayüz ile uygulamayı oldukça basit bulabilirsiniz. Çift tıklamak veya enter tuşuna basmak, sürücüyü güvenli bir şekilde çıkarmak için bağlantısını keser.

Bununla birlikte, USB Disk Ejector, desteklediği ana ürün kategorileri için çok sayıda yapılandırma seçeneği içeren etkileyici bir ayarlar ekranına sahiptir.

USB Disk Ejector ile birlikte gelen bir başka ilginç özellik, bir klavye kısayoluna basarak bir USB sürücüsünü çıkarmanıza yardımcı olan kısayol tuşu desteğidir.

Son olarak, USB Disk Ejektör tamamen taşınabilirdir, bu da USB çıkarılabilir bir Flash sürücüdeki tüm dosyaları kolayca kopyalayıp kullanabilirsiniz.

Program, tüm windows işletim sistemlerinde problemsiz çalışmaktadır.

152 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.