HDDlife Professional 4.2.204

HDDlife Professional 4.2.204

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.3 MB
ÜreticiBinarySense Inc.
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme5 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

HDDlife Professional, gelişmiş bilgisayar kullanıcıları için gerçek zamanlı sabit sürücü istatistiklerini ve uyarılarını gösteren bir HDD durum istatistik programıdır.

HDDlife Professional, HDD’nizin sağlık durumunu S.M.A.R.T’ye göre gösteren basit bir yazılım parçasıdır. Program, hard diskinizi analiz eder ve kritik düzeylerde uyarıları gösterir. Özellikle ileri düzey bilgisayar kullanıcılarına hitap eder.

Programın arayüzü, hard diskinizin sağlık durumunu ve performans ölçerleri, dosya sistemini, kapasitesini ve boş alanını görüntüleyebileceğiniz düz ve basit bir düzene sahip normal bir pencereden oluşur.

HDDlife Professional’dan, HDD sürücü sıcaklığını birkaç dakikada/saniyede bir kontrol etmesini, sıcaklık görüntüleme birimini seçmesini ve ayrıca acil durum ve kritik sıcaklık seviyesi (uyarılar için) ile birlikte normal durum için metin veya arka plan renklerini özelleştirmesini isteyebilirsiniz.

Uyarılar söz konusu olduğunda, bir e-posta hesabına veya ağınızda ki uzak bir bilgisayara uyarı gönderebilir, ses çalabilir ve makineye uyku, hazırda bekletme yada kapanma zamanlaması ayarlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, HDDlife Professional, sabit sürücü arızasını önlemek için güvenilir bir yardımcı programdır.

126 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle
binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi