Touch VPN 3.1.5

Touch VPN’i bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Touch VPN’i Google Chrome internet tarayıcısına eklenti olarak eklemek için tıklayınız.

Touch VPN, ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, Almanya, Rusya ve Hollanda gibi ülkeler üzerinden VPN bağlantısı yapabilen, reklamlar, izleyiciler, çerezler ve kötü amaçlı yazılımlar için yerleşik engelleyiciler içeren ücretsiz VPN programıdır.

VPN programları, internette gezinirken gizliliklerini korumak isteyen tüm kullanıcılar için olmazsa olmaz hale geliyor. Gerçek konumlarınızı gizli tutmanın yanı sıra, coğrafi konumunuz nedeniyle normalde size engellenen web sitelerine giriş yapabilmek gibi başka avantajları da vardır.

Etkinleştirildikten sonra, tüm İnternet trafiğinizi VPN servisleri aracılığıyla yönlendiren bağımsız masaüstü uygulamaları vardır ve ayrıca etkilerini yalnızca yüklü olduğu web tarayıcısına uygulayan tarayıcı uzantıları da vardır.

TouchVPN, diğer VPN hizmetlerinin aksine ücretsiz olarak kullanılabilen bir Chrome uzantısıdır. Sisteminizde aktif olarak çalışırken diğer servisler gibi saçma reklamları size göstermez.

Program, herhangi bir hesap kaydı gerektirmez. Bir ülke seçin veya program tarafından yapılan en iyi seçimi yapın, ardından bağlantıyı kurmak için bağlan butonuna tıklayın. VPN servisiniz başlatılmış olacaktır ve engellenen web sitelerine kolayca giriş yapabileceksiniz.

Touch VPN, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, hem bilgisayarınıza kurulabilen hem de Google Chrome tarayıcısına eklenti olarak eklenebilen bir VPN programıdır. Program, ABD merkezli çalıştığı için talep üzerine bilgilerinizi hükümete vermekle yükümlüdür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *