SoftEther VPN 4.34

SoftEther VPN 4.34

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu48.9 MB
ÜreticiSoftEther Project
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme27 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.
Hemen indir (48.9 MB)
77 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

SoftEther VPN ile sunucu-istemci mimarisini temel alan yüksek performanslı bir VPN bağlantısı oluşturabilirsiniz.

Standart bir internet bağlantısı neredeyse tüm web sitelerine erişmeyi mümkün kılsa da, VPN bağlantıları için özel bağlantılar yoluyla verileri süzmelisiniz. SoftEther VPN, uzaktan erişim oluşturmak için çok yönlü bir motorun yanı sıra siteden siteye bağlantılar oluşturmak için çok protokollü bir VPN uygulaması olarak gelir ve özel VPN topolojileri tasarlamanızı sağlar.

SoftEther VPN, akademik bir proje olarak başladı ve hızla hem ev hem de organizasyon kullanımına uygun güvenilir bir VPN çözümüne doğru yol alıyor.

Microsoft’un SSTP tabanlı VPN protokolünün yanı sıra OpenVPN için bir alternatif olarak tasarlanmasına rağmen, SoftEther VPN bunların her ikisini de destekleyerek geçiş işlemini basitleştirmek için kullanıcıların sunucu ayarlarını kopyalamalarına izin veriyor.

SoftEther VPN, EtherIP, IPsec, L2TP, OpenVPN, MS-STTP ve L2TPv3 gibi en popüler altı VPN protokolünü destekleyen bir istemci-sunucu mimarisine güvenir. VPN bağlantısı güvenli bir şekilde kurulur, bu nedenle bilgi iletimi mümkün olan en iyi şekilde korunur.

Yukarıdaki özelliklerin tümü göz önüne alındığında, SoftEther VPN kesinlikle piyasadaki en güçlü ve güvenilir VPN yazılımlarından biridir. Özellikle VPN sunucularının mimarisini oluşturmak ve sürdürmek için ücretsiz bir alternatif arayan işletmeleri hedefler.

77 kez görüntülendi
Program Konuları:

YORUM YAZIN