Rockstar Games Launcher 1.0.25.260

Rockstar Games Launcher 1.0.25.260

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu71.5 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme14 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Rockstar Games Launcher ile Rockstar Games tarafından hazırlanmış tüm oyunlara tek bir platform üzerinden erişebilirsiniz.

Rockstar Games, Rockstar Games Launcher adında bir başlatıcı hazırlayarak, diğer başlatıcılar gibi (Örneğin, Origin, Steam) tüm oyunlarını tek bir platform üzerinde topladılar.

Rockstar Games kadar başarılı bir geliştiricinin kendi başlatıcısına sahip olmak isteyeceği pek şaşırtıcı olmasa da, oyuncular bu istemcilerden birini sürekli büyüyen koleksiyonlarına eklemekten mutlu olmayacaklar. Piyasada çok fazla başlatıcı olduğu için oyuncuların oyun koleksiyonları farklı platformlara dağılmış olacak.

Rockstar Games Launcher’i bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra, oyunları kolaylıkla indirip başlatabileceksiniz. Ayrıca, yeni oyunlar satın alabilir ve cloud save işlemlerinizi yönetebileceksiniz.

Kısacası, Rockstar Games’in oyunlarını satın alıp oynamak istiyorsanız, Rockstar Games Launcher’i bilgisayarınıza kurmalısınız.

256 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.