KitchenDraw 6.5

KitchenDraw’ın mevcut kütüphanesinden ögeler seçip proje alanına sürükleyerek, mutfak ve banyo çizimleri yapabilirsiniz.

KitchenDraw, kat planları, yükseltiler, mutfak ve banyo tasarımı ile ilgili çizimler oluşturmanıza yardımcı olan profesyonel bir çizim programıdır.

Programı ilk çalıştırdığınızda, biraz karmaşık gibi görünebilir. Bunun nedeni, aracın bir çok özel parametreyle donatılmış olmasıdır.

Programı çalıştırır çalıştırmaz otomatik olarak bir çevrimiçi katalog indirmeye başlar. Ayrıca, programın resmi web sitesinden ek kataloglar indirebilirsiniz.

Bu yazılımı kullanarak tek bir oda veya tüm mağaza için planlama yapabilir, yuvarlak duvarlar, destekler ve diğer kullanışlı elemanları yerleştirebilir, duvarlara doku uygulayabilir ve farklı kapı ve pencere stilleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Dahası, ögeleri çalışma alanındaki istenen konuma taşımak, farklı kataloglardaki nesneleri karıştırmak, doğrusal nesneleri otomatik olarak yerleştirmek (örneğin kornişler), metin eklemek veya içe aktarmak için “sürükle ve bırak” yöntemini kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak, KitchenDraw, katalogların yardımıyla odaların ayrıntılı modellerini tasarlamanıza yardımcı olacak geniş bir özellik koleksiyonu içerir. Programın tek dezavantajı, düzeninin karmaşık gibi görünmesi ve çok fazla parametre içermesidir. Programı anlayıp, kavrayabilmeniz için biraz zaman ayırmanız ve yerleşik parametreleri denemeniz gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *