LogMeIn Pro 4.1.13774

LogMeIn Pro ile uzak bilgisayarlara bağlanın, kontrol edin, dosyaları kolayca aktarın ve paylaşın.

LogMeIn Pro, bilgisayarlara uzak bir konumdan erişmek isteyen kullanıcılar için kullanışlı bir uzak masaüstü programıdır.

Bu program, masaüstünü ve dosyaları, bilgisayarınızın önünde olduğu kadar kolay görüntülemenizi sağlayan, kullanımı kolay bir bağlantı çözümü sağlamak için tasarlanmıştır.

Programı ilk kez kullandığınızda, hesabınıza giriş yapmanız ve sihirbazda ki adımları izleyerek bağlantıyı etkinleştirmeniz gerekir. Programın ana penceresi, çeşitli cihazlardan bilgisayara nasıl erişeceğiniz hakkında ayrıntılı talimatlar verir.

Bağlantı etkinken, kullanıcı uzak kullanıcı olup olmadığını görebilir ve ekran ayarlarını yapılandırabilir. Sisteme sizin izniniz olmadan erişildiğini düşünüyorsanız, bağlantıyı kolayca sonlandırabilir ve şifreyi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, erişimi daha da kısıtlamak için kişisel bir şifre oluşturabilirsiniz. Program, belirli IP adreslerini engelleme ve belirli IP maskelerini içeren profiller oluşturma olanağı da sağlar.

LogMeIn Pro, bilgisayarınızı gerektiğinde açmak için Wake-on-LAN özelliğini kullanabilir.

Bağlantıyı yapılandırdıktan sonra bilgisayar masaüstünü görüntüleyebilir ve Internet Explorer, Firefox, Chrome veya diğer tarayıcıların yardımıyla fare veya klavyeyi kullanabilirsiniz. Yalnızca hesap kimlik bilgilerinizi ve bilgisayar erişim kodunu bilmeniz gerekir.

Programın kullanımı kolaydır ve uzak masaüstü bağlantılarında deneyim gerektirmez. Uzak masaüstü bağlantısı için bir alternatife ihtiyacınız varsa, LogMeIn Pro uzak masaüstü programı, güvenilir bir araçtır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *