Radmin Remote Control 3.5.2

Radmin Remote Control 3.5.2

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.7 MB
ÜreticiFamatech
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme25 Mart 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Radmin Remote Control 3.5.2 İndir

Radmin Viewer 3.5.2 (Yerel Bilgisayara Kur) İndir

Radmin Server 3.5.2 (Uzak Bilgisayara Kur) İndir

Radmin Remote Control, bilgi işlem çalışanları için güvenilir bir uzaktan destek programıdır. Aynı zamanda amatör kullanıcılarda kullanabilir.

Radmin Remote Control, sistem yöneticilerine, ağın tamamındaki iş istasyonlarına anında bağlanmaları için güvenli bir hizmet sunar.

Bu şekilde, her bilgisayarı kontrol altında tutmak için bakım görevlerinin yanı sıra sorun giderme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Radmin Remote Control ile ağ makinelerinin kontrolünü tamamen ele geçirebilir, ekranlarına hızlıca göz atabilir, Telnet oturumlarını veya dosya aktarımları başlatabilir, sohbet edebilir veya kapatma sinyalleri gönderebilirsiniz. Bir bilgisayara bağlanır bağlanmaz, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, Radmin Remote Control, hem görünüm hem de işlevsellik bakımından piyasadaki en büyük uzaktan kontrol deneyiminden birini sunar.

235 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.