Extreme Picture Finder 3.50

Extreme Picture Finder 3.50

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.2 MB
ÜreticiExtreme Internet Software
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme23 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Extreme Picture Finder ile web sitesilerinde bulunan görüntüleri, videoları ve müzikleri otomatik olarak indirin ve kaydedin.

Extreme Picture Finder güçlü bir web sitesinden resim indirme programıdır. Herhangi bir web sitesindeki tüm resimleri otomatik olarak ve çok hızlı bir şekilde indirmenize ve kaydetmenize izin verir. Hatta resim indirme hizmetiylede kalmaz, web sitesi üzerinde bulunan video ve müzik dosyalarınıda tek tıklamayla bilgisayarınıza indirir.

Program, parola korumalı web sitelerinden, forum sitelerinden ve hatta sosyal ağlardan toplu olarak görüntüleri indirecek şekilde yapılandırılmıştır.

Programın gelişmiş ayarlar sekmesini kullanarak, indirme işlemini daha da hızlandırmak için Extreme Picture Finder’ın, web sitelerinin belirli bölümlerini atlamasını sağlayabilirsiniz. Sadece seçeceğiniz bölümlerin resimlerini indireceği için indirme hızınız artacaktır.

Programın bir başka harika özelliği, adından da anlaşılacağı gibi, yerleşik bir resim bulucudur. Sadece anahtar kelimeleri girin ve program sizin için binlerce resim bulur ve indirir. İndirme işlemi ile etkileşim düzeyinizi değiştirmenize izin veren farklı arama modları mevcuttur.

Özetlemek gerekirse, internet üzerinden dilediğiniz web sitesinden, resim, video ve müzik dosyası indirmek istiyorsanız, Extreme Picture Finder sizin için en iyi çözüm aracı olacaktır.

135 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.