Extreme Thumbnail Generator 2.2

Extreme Thumbnail Generator 2.2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu16.2 MB
ÜreticiExtreme Internet Software
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme23 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Extreme Thumbnail Generator ile kolayca HTML fotoğraf galerisi ve web fotoğraf albümleri oluşturun.

Extreme Thumbnail Generator, güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf galerisi programıdır. Sadece birkaç fare tıklaması ile güzel bir web fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz.

Programın ana penceresini yeniden boyutlandıramasanız veya temasını değiştiremeseniz de, Extreme Thumbnail Generator, özelliklerine kolayca erişmenize ve çalıştırmanıza izin veren, basit arayüzlü bir programdır.

Program, benzersiz galeriler oluşturmak için ve projenizde kullanmanız için geniş bir şablon dizisi ile birlikte gelir. Standart şablonlardan farklı bir şey istiyorsanız, yerleşik şablon düzenleyicisiyle bunları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Extreme Thumbnail Generator’ın diğer bir yararlı özelliği de görüntü dosyalarınıza hızlı bir şekilde açıklama ekleme imkanı vermesidir. Her resmi seçebilir ve ardından görüntüye eklenecek kısa bir açıklama girebilirsiniz.

Program, yüklenen tüm dosyalar için otomatik olarak küçük resimler oluşturmaya yönelik bir toplu işlem yapar. Yeni oluşturulan küçük resimler, resimler dizininin bir alt klasörüne kopyalanır.

Sonuç olarak, basit arayüzlü ve hızlı bir albüm oluşturma programı arıyorsanız, Extreme Thumbnail Generator’ü kullanabilirsiniz.

129 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.