Zula İndir

Zula, Türk yapımı bir oyundur. Sitemiz sizlere Zula oyununu hızlıca indirebilme imkanı sunar. Son zamanlarda oldukça talep almakta ve gelişmekte olan Zula oyunu da diğer oyunlara benzemektedir. Savaş ve aksiyon oyunudur.

Zula Full İndir PC

Zula oyunu Madbyte tarafından geliştirilmiştir. Lokum Games tarafında dağıtılmıştır. Türk yapımı bir video oyunudur. Türkiye dışında da oynanmaktadır. Zula oyunun ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz. İndirdikten sonra direk kayıt olarak, oynamaya başlayabilirsiniz. Zula oyununda paralı askerlerden oluşan Gladyo isimli 2 düşman yer almaktadır. Bu oyunda 20 farklı karakter bulunuyor. Vatansever asker ve istihbaratçılar bulunmaktadır. Oyunda haritalar ve karakterler bulunmaktadır. Bunlar Türkiye havası yaratmaktadır.

Zula Oyunun Oynayışı Modları ve Haritaları Nelerdir?

Zula oyunu, Türk yapımı bir aksiyon oyunudur. Belirli modları ve haritaları bulunmaktadır. Zula oyununun on bir tane modu bulunmaktadır. Bunlar; Ölüm maçı, sabotaj, sancak savaşı, aranıyor, herkes tek, kartopu savaşı, eleme, koruma, patron avı, tokat, açık beta’dır. Modların yanında yirmi dört tane de harita bulunmaktadır. Bu haritalar; Üsküdar Sokakları, Safranbolu, Düğün Salonu, Trabzon Uzungöl, Kuzey Irak, Otopark, Gaziantep Mülteci Kampı, İnternet Kafe, İnşaat, Metro, Hangar, Kıbrıs Açıkları, Paris, Gemi, Karlı Liman, Kastamonu Kereste Fabrikası, Çanakkale, Nemrut, Persapolis, Tahran, Kız kulesi, Favela, Çukur ve Kal’dır. İstenilen sahada istenilen oyuncu karakteriyle oynanan, aksiyon ve macera dolu bir oyundur. Zula oyununu ücretsiz, güvenli ve hızlı indirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

 

zula indir
zula indir

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *