WD SSD Dashboard 3.0.3.0

Size çok çeşitli araçlar sunan bu kullanışlı programa başvurarak Western Digital SSD’nizin performansını en üst düzeyde tutun.

Bir SSD’niz varsa, muhtemelen normal sabit disk sürücülerinden daha yüksek hız sağladığını biliyorsunuz, ancak farklı parametreler altında çalışıyorlar ve arada sırada özel bakım gerektiriyorlar.

WD SSD Dashboard, WD marka SSD’nizin en yüksek performansta çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak programlardan biridir ve aynı zamanda size bir dizi ek fonksiyonun yanı sıra önemli veriler sunar.

Bu program, size çok çeşitli işlevler sunduğundan SSD’nizi önemli çaba harcamadan optimize etmenize yardımcı olabilir. Ana ekran, sürücünüzün durumuna erişmenizi, işlevselliğini izlemenizi ve bir dizi bakım işlemi gerçekleştirmenizi sağlar.

SSD’nizle ilgili model, sağlık durumu ve bildirimler gibi çeşitli ayrıntıları ve üretici, model, işlemci, işletim sistemi, hizmet paketi, güvenli önyükleme ve sistem türü dahil olmak üzere bilgisayarınız hakkında ek bilgileri de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, sürücü yönetimi bölümünden, sürücünüzün yazılımınıda güncelleyebilirsiniz.

Programı, dikkat etmeniz gereken bir bildirim olduğunda size e-posta bildirimleri gönderecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Örneğin, SSD’niz bir ürün yazılımı güncellemesi gerektiriyorsa veya işlevinde hatalar varsa.

Bu işlevi etkinleştirmek için yalnızca ayarlar kategorisine gitmeniz, e-posta uyarıları bölümüne erişmeniz ve geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekir. Gerekirse, gelişmiş uyarı seçenekleri butonuna tıklayarak hangi uyarıların size bildirileceğini ayarlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, WD SSD Dashboard size çok çeşitli araçlar sunarak SSD’nizi optimize etmenize yardımcı olan güvenilir bir programdır. Kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir ve çeşitli durumlar için e-posta bildirimlerini kullanmanızı sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *