VR Check – Sanal Gerçeklik Gözlüğü Testi (Android)

VR Check – Sanal Gerçeklik Gözlüğü Testi (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.5 MB
ÜreticiAppCat
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 ay önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (3.5 MB)
21 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Android için VR Check – Sanal Gerçeklik Gözlüğü Testi

Akıllı telefonlar ile birlikte kullanılan sanal gerçeklik gözlükleri, sanal gerçeklik algısını telefonlarda bulunan jiroskop (gyroscope) sensörü sayesinde yaratırlar. Yön tayini ve hareketi algılayan jiroskop sensörü gözlük takılıyken etkileşimli bir şekilde video, uygulama ya da oyunun içinde olma hissi yaratır. Jiroskop sensörü yeni telefonlar ile birlikte standart donanım haline gelse de eski ve bazı uygun fiyatlı Androd’li telefonlarda bulunmayabiliyor. Telefonunuz ile birlikte kullanmak üzere bir sanal gerçeklik gözlüğü almadan önce telefonunuzun sanal gerçeklik gözlükleri ile uyumluluğunu yani telefonunuzda jiroskop sensörünün olup olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekir.

VR test uygulaması ile telefonunuzun jiroskop sensörünü test edebilir, telefonunuzun gyroscope sensörünü üç eksenli olarak kalibre edebilirsiniz. Telefonunuzun sanal gerçeklik gözlükleri ile uyumlu olduğuna emin olduktan sonra dileğiniz gözlüğü satın alıp VR videoların, sanal gerçeklik oyunlarının ya da uygulamaların keyfini çıkartabilirsiniz.

Telefonunuz VR Test uygulamasına göre sanal gerçeklik gözlükleri ile uyumlu ise VR Box, Shinecon VR, Xiaomi Mi VR Play ya da daha ucuza satın alabileceğiniz karton sanal gerçeklik gözlüklerini telefonunuz ile birlikte kullanabilirsiniz.

21 kez indirildi
Etiketler:

YORUM YAZIN