Subtitle Edit 3.5.16

Subtitle Edit 3.5.16

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.4 MB
ÜreticiNikolaj Lynge Olsson
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme4 Temmuz 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Subtitle Edit, 280’den fazla dosya biçimini destekleyen, altyazı düzenleme programıdır.

Bilgisayarda çok fazla film izleyenler, bazen altyazıların en az bir kez senkronize olmadığını görür. Bu durumda, altyazı senkronizasyon problemini çözmek için bir altyazı düzenleme programı şarttır ve Subtitle Edit bu işlemler için doğru bir seçim olacaktır.

Bu program, çok fazla zaman harcamadan altyazıları düzenlemenize ve mevcut filmlerinizi altyazılarıyla senkronize etmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Kurulum tamamlandıktan sonra, Subtitle Edit’in sunduğu temiz arayüzle karşılaşacaksınız. İlk bakışta biraz basit görünse de, her şey iyi organize edilmiş ve ana pencereden tüm işlemlere kolayca erişilebilir durumdadır.

Programa kişisel bir dokunuş eklemek isteyenler için, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar tarafından yapılandırılabilen bir ayarlar menüsü vardır.

Subtitle Edit için bir diğer büyük artı, 280’den fazla altyazı türü için sunduğu kapsamlı destektir. Hatta sadece birkaç tıklamayla dosyaları istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz.

Temel senkronizasyon ve düzenleme işlevlerinin yanı sıra, program aynı zamanda Google Çeviri’ye dayanan otomatik çeviri özelliği ile birlikte gelir, bu nedenle birçok dili destekler.

Sonuç olarak, kendi kategorisinde en iyi olan bir altyazı düzenleme programı arıyorsanız, Subtitle Edit programını denemenizde fayda var.

279 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.