Recover My Files 6.3.2.2552

Recover My Files 6.3.2.2552

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu98 MB
ÜreticiRecovermyfiles.Com
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme7 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Recover My Files 6.3.2.2552 (32 Bit) İndir

Recover My Files 6.3.2.2552 (64 Bit) İndir

Recover My Files, önizleme modu ile destek sunarken, silinen dosyaları kurtarmanıza yardımcı olan kullanıcı dostu bir programdır.

Hayatınızda talihsiz olaylar her zaman olur, özellikle de bilgisayar söz konusu olduğunda, önemli dosyalarınıza virüs bulaşabilir veya yanlışlıkla silinebilir.

Silinen dosyaları kurtarmak, özellikle yedekleme işlemi yapmamışsanız, büyük bir sorun olabilir. Bu duruma çözüm olarak, silinen verileri bulmak ve kurtarmak için tasarlanmış olan Recover My Files olabilir.

Bu kapsamlı program, geri dönüşüm kutunuzdan silinmiş olsa bile yada kalıcı olarak kaldırılmış olsalar bile, silinen dosyaları (ör. Belgeler, resimler, videolar, arşivler, e-postalar) geri getirmek için kullanılabilir.

Recover My Files, küçük boyutlu dosyaları kurtarma işlemini yaparken daha hızlı çalışır fakat tüm bir diski kurtarma işlemi yapmak istiyorsanız, bu biraz zaman alabilir.

Programın arayüzü basit ve kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı kurtarmak istediği dosyaları önizleme yöntemiyle görüntüleyebilir ve kategorilerine göre sıralayabilir.

Sonuç olarak, virüs veya farklı sebeplerden dolayı kaybettiğiniz verileriniz varsa, Recover My Files programını kullanarak tüm verilerinizi kurtarabilirsiniz.

1276 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.