MorphVOX Pro 4.4.78

MorphVOX Pro 4.4.78

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiScreaming Bee LLC
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Eklenme Tarihi1 hafta önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (6.4 MB)
14 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini erkek sesine yada erkek sesini kadın sesine çevrime işinde oldukça yüksek bir başarıya sahip.

MorphVOX Pro, bir ses değiştirme programıdır.

Bu program ile sesinizi değiştirebilir sevdiklerinize ile neşeli dakikalar geçirebilirsiniz, Sesinizi çeşitli şekillerde kadın, erkek çocuk, fısıltı, canavar, goblin, robot, cyborg ve hatta yaşlı sesi bile yapabilirsiniz. Ayrıca bu programa online chat programları ile de kullanabiliyorsunuz sesli konuşma programları ile görüşürken sesinize istediğiniz ses efektini, verme imkanınız bile var . Bu özelliği ile kendinize çeşitli eğlence imkanları da bulabilirsiniz. Türkçe dil desteği henüz bulunmayan programın en popüler windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması programın kullanılma alanını oldukça genişletmiş.

Kullanabileceğiniz programlar:

Skype, Ventilo, Yahoo Messenger, AIM, XFire, TeamSpeak, GoogleTalk, Roger Wilco gibi ve daha birçok program ile tam uyumlu çalışabilir. Ayrıca program multimedya uygulamaları Sound Forge, Vegas, ASİT, Audacity, IClone ve daha birçok ses kayıt programı ile de tam uyumlu çalışması kayıtlarınız arasına değişik seslerde eklemenize imkan sunuyor. Oldukça neşeli bir program olan MorphVOX Pro gelişmiş ve basit olarak iki arayüzü var iki arayüzü de kullanmak oldukça kolay ayrıca yayınlandığı tarih den buyana 500 binin üzerinde indirilme sayısı oldukça yüksek bir başarı oranına imza atmış diyebiliriz.. Son yıllarda gelişen mobil teknolojiler ile birlikte hemen hemen bütün online chat programları mobil platformlara taşınmış olsa da halen yüksek sayıda bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır.

MorphVOX Pro ile tüm kullanılabilir çevrimiçi oyunlarda Warcraft, EVE Online, Second Life, Rings Online Lord, Counter-Strike, Battlefield 2 ve daha birçok online oyunda ki sesinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Tüm bu nedenler ile chat yaparken daha çok eğlenmek isteyenlere MorphVOX Pro programını gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Program Pro sürümü olmasına rağmen tüm özellikleri ile 7 gün boyunca kullanıma imkan sunuyor.

Sonuç olarak oldukça kullanışlı ve basit arayüze sahip bir ses değiştirme programı olduğunu söyleyerek program ile eğlenceli dakikalar dileriz.

14 kez indirildi

YORUM YAZIN