Minecraft – (Android için) (Son Sürüm) İndir

Minecraft – (Android için) (Son Sürüm) İndir

LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMojang
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Güncelleme7 Ağustos 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Mınecraft oyunu macera ve aksiyon arayanlara yapılmıştır. Oyunda çeşit çeşit yaratıklar vardır. Bu yaratıklar steve’den yani sizin karakterinizden nefret eder. Oyunun içinde bazı yaratıklar vardır. Bu yaratıklar:

 • Saldırgan yaratıklar
 • Evcilleşebilen hayvanlar
 • Creeper
 • Denizaltı zombisi
 • Köylüzombi
 • İskelet
 • Örümcek
 • Cadı gibi yaratıklardır
minecraft android apk indir

minecraft android apk indir

Minecraft Oyunundaki Canlılar

Minecraft oyununda evcilleştirilebilen bazı canlılar bulunmaktadır. Kurt, eşek, papağan, katır ve panda gibi canlıları oyun içerisinde evcilleştirebilirsiniz. Eğer kendinize kurt evcilleştirmek isterseniz bunun için ona kemik vermeniz yeterlidir. Kemiği iskelet ten bulabilirsiniz. Eğer kendinize at evcilleştirmek isterseniz kalpler çıkana kadar binmeniz yeterli olur ama kendinize eyer yapmalısınız. Mınecraft oyununda eyer yapmak imkansızdır. Ancak köylülerden veya mod yükleyerek bulabilirsiniz ve eğer isterseniz atınıza diamond, altın veya demirden yapabilirsiniz. Eğer kendinize eşek evcilleştirmek isterseniz ata bulduğunuz eyerden eşeğe de bulabilirsiniz ve eğer isterseniz yük taşımak için eşeğe sandık takabilirsiniz. Eşek sandığı rahatlıkla siz üstünde iken taşıyabilir. Eğer kendinize panda evcilleştirmek isterseniz, bambu vermeniz yeterli olur. Eğer kendinize papağan evcilleştirmek isterseniz, yem vermeniz yeterlidir papağanlar evcilleştikten sonra yemek yemezler. Eğer kendinize katır evcilleştirmek isterseniz altın havuç yemesi gerekir eşekte olduğu gibi katıra da sandık yerleştirebilirsiniz. 

Minecraft Pocket Edition Android APK İndir

Sana dünya tasarlayabileceğiniz Minecraft içeriği ve zenginliği ile kullanıcısına eşsiz bir deneyimi sunuyor. Oyun oynamayı seviyorsanız bu oyunun sunduğu özelliklerinden mutlaka yararlanmalısınız. Cep telefonu üzerinden istediğiniz zaman diliminde bu oyunu oynayabilir ve kendinize oluşturacağınız sanal dünyanın gelişmesini sağlayabilirsiniz. Minecraft günümüzde en çok oynanan ve indirilen oyunlar arasında bulunuyor. Oynaması zevkli ve eğlencelidir. Gerçek zamanlı oyuncular ile ortak hareket ederek de oynama imkanı bulunuyor. Buda oyunu daha kaliteli bir hale getiriyor. Arkadaşlarınız ile birlikte sanal dünyaya giriş yapabilir ve kendinize eğlenceli bir alan oluşturabilirsiniz. Bunu hemen yaşamak için de sitemiz üzerinden oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Minecraft Ücretsiz İndirme

Minecraft oyununu cep telefonu üzerinden indirmek istediğinizde sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ancak cep telefonunuz için istenen özellik android olmasıdır. Eğer bu sisteme sahip değilseniz oyun açılmayacaktır. Akıllı cep telefonuna indirme işlemini güvenilir bir şekilde hemen yapabilirsiniz. Oyun içerisinde haritanızı genişletebilir ve buna bağlı olarak da kendinize bir yol oluşturabilirsiniz. Yapacağınız yerlerin hakimi siz olacaksanız ve rakiplerinize karşı bir güç kazanabileceksiniz. Her oynadığınızda oyunun farklı bir yönünü keşfedebilirsiniz. Bu da oynamayı daha zevkli bir hale getirecektir. Oyunu cep telefonu üzerinden yönetmek oldukça kolaydır. Kontrol yeteneğinin gelişmiş olması oyunu daha oynanabilir kılıyor. Sizde hemen indirin ve bu özelliklerden faydalanın.

 

1245 kez indirildi
Program Konuları: ,

Minecraft – (Android için) (Son Sürüm) İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. EMRE dedi ki:

  Oyun oynamayın diye bağrıyordu Anıl fakat dinlemiyordu onu arkadaşları minecraft oynuyolardı,faceden konuşuyolardı bişey anlamıyordu Anıl.

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.