McAfee Total Protection İndir

Bilgisayarınızı etkin olarak kullanıyorsanız casus yazılımlara karşı korumanız gerekir. Bunun için de profesyonel özelliklere sahip bir virüs programı edinmeniz gerekir. Bu konuda size yardımcı olacak program ise McAfee Total Protection 19.0 olacaktır. Özellik ve verim açısından gelişmiş olması kullanıcısını memnun ediyor. Hızlı ve güvenilir bir şekilde indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İnternette gezindiğiniz anda virüs veya solucan yazılımlar bilgisayarınızdaki verilere göz atmak isteyebilir. Bunun önüne geçmek için güçlü bir içeriğe sahip virüs programı yardımcı olacaktır. Programın en verimli özelliği ise bilgisayarınızın performans iyileştirmesini yapmasıdır. Buda daha iyi bir oyun ve internet gezinmesi sağlayacaktır.

McAfee Total Protection 19.0 Hemen İndirin

McAfee Total Protection 19.0 dijital dünyada daha iyi bir gezinme imkanı sunuyor. Bilgisayarınızda tam bir koruma sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca bilgisayarınızın güç özelliklerini de tüketmiyor. Performans açısından yavaşlama ve benzeri bir etken durum oluşturmuyor. Buda güvenilir kullanımın anahtarını size sunuyor. Bilgisayarınıza indirdikten sonra hızlı bir şekilde kurabilir ve hemen verilerinizi taratmaya başlayabilirsiniz. Etkin özellikleri size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bunun için sitemiz üzerinden hizmet alabilir ve herhangi bir sorun yaşamadan kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz. Verilerinizi güvenle saklamak ve daha iyi bir sonuç almak için bu program ideal bir seçim olacaktır.

McAfee Total Protection Full İndir

Mcafee total protection 19.0 yazılımı ile cihazınızın için üst düzey koruma sağlarsınız. Mcafee total protection 19.0 programından yararlanmak için sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Eski versiyonlarına göre daha hızlı çalışan McAfee Total Protection, yakaladığı virüsleri anında karantinaya alır ve sürekli güncel veritabanı ile sağlamlığını kanıtlamakta.

McAfee Total Protection özellikleri;

  1. AntiVirus/WebAdvisor
  2. PC/Mac/Tablet/Mobil
  3. Sınırsız Cihazlar
  4. Cihaz Optimizasyonu
  5. Kişisel Güvenlik Duvarı
  6. SPAM Engelleyici/Kimlik Hırsızlığı Engelleyici
  7. Parola Yöneticisi – 5 Kullanıcı
  8. Güvenli Dosya Depolama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *