League of Legends (LOL) indir

League of Legends (LOL) oyunu, beş güçlü takımdan oluşur. Bu beş takımın, beş güçlü şampiyonu bulunmaktadır. Oyunda belirlenen iki takımın, birbirlerinin üslerini yok etmeye çalışması oyunun temel mantığıdır. Oyunda rakipler katledilip, kuleler yıkılıp, efsaneler yazılmaktadır. League of Legends (LOL) kelimesinin Türkçe karşılığı ‘efsaneler ligi’ anlamına gelmektedir.

League Of Legens – LOL ( PC İçin) Full İndir

Riot Games tarafından piyasaya sürülen LOL oyunu, 2009 yılından bu yana aktifliğini sürdürmektedir.. Oyundan ‘rünler’ sistemi mevcuttur. Oyunda üç farklı harita bulunmaktadır. Ancak bu şimdilik böyledir. Bu harita alanı genişleyebilmektedir. Oyun son zamanlarda birçok dalda ödül almıştır. League of Legends (LOL) oyununu ücretsiz ve güvenli bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz.

League Of Legends (LOL) Nasıl Oynanır?

League of Legends (LOL) oyununda çeşitli eşyalara sahip olursunuz ve sahip olduğunuz eşyalarla gücünüze güç katarsınız. Sihirdar vadisi, uğursuz koruluk ve sonsuz uçurum isimli üç adet haritası vardır. Sınırlı oyun modları bulunmaktadır. Takımların hepsinin merkezi en önemli bölgedir. Merkezlerin yok edilmesi avantaj sağlamaktadır. Oyunda belli kalıplaşmış sistemler bulunmaktadır. Oyunda beş çeşit rol vardır. Bu beş rol; üst koridor, ormancı, orta koridor, alt koridor ve destektir. Her rolün, kendine göre görevi bulunmaktadır. Oyunda büyücüler de bulunmaktadır. Eşyalar alınabilecek bir mağazada vardır. Macera ve aksiyon dolu bir oyun olmaktadır. League of Legends (LOL) oyununu sitemizden güvenli, ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

 

2 comments

    1. Bilgisayarınıza inen oyun dosyaları değil, LOL Windows yükleyicisidir. Yükleyiciyi çalıştırdığınız anda otomatik olarak dosyalar bilgisayarınıza inecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *