Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Uygulaması 2.0.0

Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Uygulaması 2.0.0

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.9 MB
ÜreticiKeskin Yazılım
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme10 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Uygulaması ile sevdiklerinizin yada müşterilerinizin telefon numaralarını bilgisayar ortamında tutabilirsiniz.

Keskin Yazılım Ücretsiz Rehber Uygulaması, küçük çaplı işletmelerin kullanabileceği muhteşem bir telefon rehberi programıdır.

Müşterilerinizin telefon numaralarını cep telefonunuzda kayıtlı tutabilirsiniz fakat telefonunuzun başına ne geleceğini bilemediğiniz için tüm numaraları bir bilgisayar programı üzerinde tutmak mantıklı bir davranış olacaktır. Aynı şekilde, iş telefon numaralarını, şahsi telefonlarında tutmak istemeyen kullanıcılar için de kullanışlı olacaktır.

Program, sade ve kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Telefon numaralarını ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

İş telefon numaralarınızı, güvenli bir bilgisayar ortamında-programında tutmak istiyorsanız, Keskin Yazılım telefon rehberi programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

173 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.