Joplin 1.0.218

Joplin 1.0.218

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu134 MB
ÜreticiLaurent Cozic
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme7 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Joplin 1.0.218 İndir

Joplin 1.0.218 (Portable) İndir

Senkronizasyon özelliklerine sahip olan, bu açık kaynak kodlu ve kullanıcı dostu not alma ve yapılacaklar uygulamasına güvenerek günlük aktivitelerinizi kontrol altında tutun.

Joplin, notlar ve yapılacaklar listeleri eklemenizi ve yönetmenizi sağlayan ergonomik tabanlı bir programdır.

Joplin’i “popüler not alma ve hatırlatma uygulaması” olarak etiketlemeden önce, bu etiketin altında yatan ilginç nedenini açıklayalım. Bu program, macOS ve Linux gibi tüm önemli platformlar için istemcilerle birlikte gelen açık kaynak kodlu, platformlar arası bir uygulamadır. Bu nedenle Joplin’e popüler not alma ve hatırlatma programı etiketi yakıştırılıyor.

Program, diğer not tutma ve hatırlatma programlarında pek yer edinmemiş senkronizasyon özelliğine sahiptir, yani notlarınız ve ilişkili tüm meta verileri cihazlarınız arasında ve Microsoft OneDrive gibi hedeflerle senkronize edilebilir.

Beklendiği gibi, program notlarınızı düzenlemek için size birden fazla seçenek sunar. Örneğin, hem notlar hem de yapılacaklar listeleri not defterleri halinde düzenlenebilir. İçerik, etiketler yardımıyla da sınıflandırılabilir, böylece genel aranabilirlik durumu geliştirilmiş olur.

Programın herhangi bir özel gereksinimi yoktur ve otomatik yükleyicisi sayesinde bilgisayarınızın sistemine zahmetsizce kurulur. Arayüzü basit ve kullanıcı dostudur. Yeni bilgisayar kullanmaya başlayan kullanıcılar bile rahatlıkla kavrayabilir.

Sonuç olarak, hem kapsamlı notları hem de temel yapılacaklar listelerini çevrimdışı modda işleyebilen ve senkronizasyon yetenekleri olan çapraz platformlu bir program arıyorsanız, Joplin’i hızlı bir şekilde deneyebilirsiniz.

147 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.