Java 10.0.2

Java 10.0.2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu101 MB
ÜreticiOracle
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista
Güncelleme25 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Java 10.0.2 (64-Bit) İndir

Java Runtime Environment, java uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmaya yarayan yazılımdır.

Java her yerde. Dünyadaki neredeyse her elektronik ekipman parçası Java teknolojilerini kullanıyor. Bunlara en iyi örnekler; cep telefonları, bilgisayarlar, yazıcılar, tıbbi cihazlar, araç navigasyon sistemleri ve web kameraları.

Java, geliştiricilerin bir platformda (Java Platformu) yazılım oluşturmasına ve neredeyse diğer tüm platformları (Windows, Mac, Linux, Solaris veya Unix) çalıştıran kullanıcılara sağlamasına olanak tanır. Java, web uygulamalarının ve hizmetlerinin yürütülmesine de izin verir. Bu son derece özelleştirilebilir ve güçlü platformun arkasında Java programlama dili bulunmaktadır.

Java Runtime Environment (JRE), yükleme işlemini başlattıktan sonra saniyeler içinde Java platformunu bilgisayarınıza indirir. Çevrimiçi oyunlar oynayın veya arkadaşlarınızla sohbet edin, Java arka planda çalışır ve keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Kısacası, Java Runtime Environment ile java yazılımı ile kodlanmış programları ya da internet sitelerini açabilirsiniz. Java bilgisayarınızda olmazsa olmaz diyeceğimiz yazılımların başında geliyor.

860 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.