Intel SSD Toolbox 3.5.13

Intel SSD Toolbox 3.5.13

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu82.5 MB
ÜreticiIntel Corporation
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7
Güncelleme25 Haziran 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Intel SSD Toolbox ile Intel marka SSD’lerin yönetimini ve kontrolünü yapabilirsiniz.

Intel SSD Toolbox ile Intel SSD’lerinizin performansını izleyin, hız testleri yapın ve ömrünü uzatabilecek optimizasyon işlevlerini kullanın.

Intel SSD Toolbox, bir sürücünün işlev parametrelerini anlayabilen, performansını değerlendirmenize ve bakım işlemlerini yürütmenize olanak tanıyan Intel SSD’ler için eksiksiz bir tanılama ve iyileştirme programıdır.

Program, Intel tarafından üretilen tüm diskleri tanır ve otomatik olarak algılar. Her biri hakkında model, toplam depolama kapasitesi, kullanılan ve kullanılabilir alan, seri numarası gibi ayrıntılı bilgileri görüntüler.

Buna ek olarak, genel disk konfigürasyonu, her sektöre ilişkin veriler, desteklenen aktarım modları ve PIO aktarım döngüsü süresi, güç yönetimi, önbellek, okuma ve yazma hızını içerir.

SSD’nizde depolanan içeriği güvenli bir şekilde silmek ve ürün yazılımını en son sürüme güncellemek için Intel SSD Toolbox kullanabilirsiniz.

Kısacası, Intel SSD Toolbox, Intel marka SSD kullanan herkes için büyük yarar sağlayacaktır.

124 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - connect tv play - netblu apk - tv apk - tiktok jeton hilesi - tiktok hile - connect tv play - yabancı şarkılar dinle