Instagram Windows 10 indir

Instagram Windows 10 indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu199.97 MB
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiWin10
Güncelleme22 Ağustos 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlar için, Instagram uygulamasını indirin.

Windows 10 için Instagram uygulamasını bilgisayarınıza indirerek, arkadaşlarınızı sosyal medyadan takip edip, paylaştıkları fotoğrafları ve videoları anlık görebilirsiniz.

Windows 10 İçin Resmi İnstagram Uygulamasını İndir

Instagram’ı kullanarak şunları yapabilirsiniz;

  • Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.
  • Hikayenizde birden fazla (istediğiniz kadar!) fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Yazı ve çizim araçlarıyla bunlara canlılık katabilirsiniz. 24 saat sonra kaybolurlar ve profilinizde ya da akışta gözükmezler.
  • Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini akışınızın başındaki bir çubukta izleyebilirsiniz. Kendi hızınızda, rahatça görüntüleyebilirsiniz. 
  • Keşfet sekmesinde sevebileceğiniz fotoğraflar ve videolar keşfedebilir ve yeni hesaplar takip etmeye başlayabilirsiniz. 
  • Instagram Direct sayesinde akışınızdan arkadaşlarınıza doğrudan özel mesajlar, fotoğraflar, videolar ve gönderiler gönderebilirsiniz. 
  • Gönderilerinizi Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlarda anında paylaşabilirsiniz. 
1532 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.