Gamyun.Net Pişti Oyunu İndir (Android)

Pişti, iskambil kağıtları ile oynanan bir kağıt oyunudur. Toplamda 52 tane olan iskambil kağıtlarının bir mantık üzerine kurularak oynandığı bit oyundur. İki kağıdın rakam değerinin aynı olasına yönelik bir mantık vardır. İskambil kağıtlarının 4 farklı modeli vardır. Oyun bunlar üzerinden ilerlemektedir.

Gamyun Pişti Oyunu Apk İndir

Pişti oyunu oldukça sevilen bir oyun olduğu için gelişen teknolojini onu telefonlara da taşımıştır. Android sistemi üzerine ücretsiz olarak indirilmektedir. Cihazınıza güvenli bir şekilde pişti oyunu indirmek için sitemizden hizmet alabilirsiniz.

Pişti Oyunu Nasıl Oynanır ve Kuralları Nelerdir?

Oyun başlangıcında sistem oyunculara 4 adet kart dağıtır. Ortaya ise üçü kapalı olacak şekilde dört kart koyulur. Oyuncular yerdeki karta uygun olarak, ellerindeki bir kartı yere koyarlar. Oyuncular ortadaki kartlardan birisiyle aynı değerdeki kartı atarlarsa yerdeki tüm desteyi alır. Tur döndüğünde yerde tek kart varken oyunculardan birisi de aynı rakama sahip kartı elinde bulunduruyorsa ve o taşı atarsa pişti kabul edilir. Eldeki kartlar bitene kadar oyun devam etmektedir. Oyun sonunda oyuncuların elindeki kartlar hesaplanır ve kazanan belirlenir. Online pişti oyununda sitem tüm kurallara uymanıza yardımcı olmaktadır. Hatalı işlemler engellenmektedir. Bu yüzden yun daha güzel olmaktadır. Çünkü hata veya hile durumu yaşanmamaktadır. Hesaplamalar daha kolay ve otomatik yapılmaktadır. Hızlı, eğlenceli olan bu pişti oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

2000 yılından itibaren yayın hayatına devam eden Gamyun.Net isimli oyun sitesinin, Pişti oyunu (Android) sürümü yayınlandı. İnternet üzerinden oynanan, grafikleri ve sohbet sistemi son derece profesyonelce tasarlanmış Pişti oyunu apk arıyorsanız, Gamyun.Net Pişti Android apk tam da sizin için hazırlanmış. Android işletim sistemli akıllı telefonunuza indirmek için, Hemen indir butonuna tıklayın.

Not: Oyun sadece Android işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışmaktadır!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *