Fitbit

Fitbit

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.50 MB
ÜreticiFitbit, Inc.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 ay önce
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.Yorum Yaz
Hemen indir (14.50 MB)
89 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu uygulamaya oy ver)
Loading...

Fitbit Windows 8 uygulaması ile Fitbit cihazınızın kaydettiği sağlık verilerilerinize tablet ve bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

Günlük spor aktivitelerinizi takip etmek için Fitbit Flex, Fitbit One gibi Fitbit ürünlerini tercih eden biriyseniz tüm sağlık ve fitness verilerinizi grafiksel olarak önünüze seren Fitbit uygulamasını kesinlikle edinmelisiniz.

Fitbit uygulaması, temel olarak Fitbit ürünlerinizle kaydettiğiniz sağlık verilerinize sonradan gerek mobil cihazınızdan gerekse de Windows 8 bilgisayarınız veya tabletiniz üzerinden detaylı olarak göz atmanıza izin veriyor. Uygulama üzerinden gün içerisinde kaç adım attığınızı, kalori yaktığınızı, merdiven çıktığınızı, düzgün uyuyup uyamadığınızı kısacası sağlığınızı etkileyen tüm aktiviteleri grafik üzerinden görebiliyorsunuz. Verileriniz günlük olarak kaydedildiğinden geriye dönük karşılaştırmasını da yapabiliyorsunuz.

Not: Fitbit cihazınızdaki verileri Windows 8 bilgisayarınıza aktarabilmeniz için Fitbit’in resmi web sitesinden oluşturacağınız ücretsiz hesabınızın yanında Fitbit cihazınızla birlikte gelen USB dongle’ı kullanmanız gerekiyor. Ne yazık ki Microsoft kısıtlamasından ötürü mobil uygulamadaki gibi senkronizasyon işlemi Bluetooth yoluyla gerçekleşmiyor. Ayrıca uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmuyor.

89 kez indirildi

YORUM YAZIN