Fenesoft Ön Muhasebe Pro 1.0.40

Fenesoft Ön Muhasebe Pro, şirketlerin ön muhasebe işlemlerini kolayca yapabilmeleri için tasarlanmış, ön muhasebe programıdır.

İşletmelerin tüm ticari faaliyetlerini bilgisayar ortamında tutması için tasarlanan program, cari hesap takibi, kasa takibi, barkodlu stok takibi, fatura ve irsaliye yazdırma işlemleri, taksitli alış ve satış takibi, personel hesaplarının takibi, kıymetli evrakların (çek ve senet) vade takibi, teklif hazırlama işlemleri ve sipariş takibi için geliştirilmiş 14 modül içermektedir.

Fenesoft Ön Muhasebe Pro üzerinden birkaç şirket tanımlayarak, hepsinin takibini yapabilirsiniz. Otomatik ve manuel yedekleme yöntemleriyle verilerinizin kaybını %100 oranında engeller. Dilediğiniz kullanıcıya yetki verebilirsiniz, verdiğiniz yetkiler doğrultusunda hata yapma olasılıklarının önüne geçebilirsiniz.

Fenesoft Ön Muhasebe Pro’nun bünyesinde bulunan modüller şu şekilde; Cari hesaplar, kasa, stok, fatura, irsaliye, çek, senet, teklif, sipariş, banka, ajanda, hatırlatmalar, notlar, istatistikler, raporlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *