DriverPack Solution Online (DRP SU) 17.11.31

DriverPack Solution Online (DRP SU) 17.11.31

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiDriverPack Solution
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme13 Mayıs 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

DriverPack Solution Online (DRP SU) 17.11.31 İndir

DriverPack Offline (Torrent) İndir

DriverPack Network İndir

DriverPack Solution Online, bilgisayarınıza uygun sürücüleri bulup yükler. Teker teker sürücü aramakla vakit kaybetmeyin. DriverPack Solution Online toplu bir şekilde sürücülerinizi güncellemenize yardımcı olur.

DriverPack Solution Online, sürücülerinizin herhangi bir güncelleme gerektirip gerektirmediğini öğrenebilen kullanışlı bir programdır. Eğer sürücüleriniz için güncelleme gerekiyorsa, bunları sizin için otomatik olarak indirir. Sürekli sürücü bulma, indirme ve yükleme sorununu ortadan kaldırır.

Program, başlatıldıktan sonra otomatik olarak bilgisayarda bir tarama işlemi gerçekleştirir ve internette güncellemeleri olan tüm sürücüleri görüntüler. Sadece tercih ettiğiniz sürücüleri seçin ve DriverPack’in gerisini halletmesine izin verin.

Seçilen sürücülerin sayısına ve boyutuna bağlı olarak, sürücü güncelleme işlemi biraz zaman alabilir. Ancak, bu aşamada kullanıcı yardımı gerekmediği için bilgisayarınızı bu süre zarfında diğer ev veya ofis faaliyetlerini yürütmek üzere gözetimsiz bırakabilirsiniz.

Kısacası, DriverPack Solution Online, sürücülerini güncel tutmak için hızlı bir çözümle ilgilenen kullanıcılar için ideal bir sürücü güncelleme programıdır.

1296 kez indirildi
Program Konuları:

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.