Disk Space Fan 4.5.4.152

Disk Space Fan 4.5.4.152

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiDisk Space Fan
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme16 Nisan 2020
İndirme linki çalışmıyorsa, buraya tıklayarak bildiriniz.

Disk Space Fan ile bilgisayarınızdaki dosya kullanım alanlarını kolayca analiz edebilir, gereksiz ve büyük boyutlu dosyaları silerek alanınızda yer açmasını sağlayabilirsiniz.

Sabit diskiniz, bilgisayarınızda çok fazla dosya bulundurmaktan dolayı kalabalıklaşır ve yavaşlar. Disk Space Fan, sabit diskinizi analiz eden ve muhtemelen silmeniz gereken dosyaları arayan kullanışlı bir programdır.

Program, tarama sonuçlarını ilginç bir grafikle gösteren güzel ve renkli bir arayüzle birlikte gelir. Başlangıçta, uygulama, disk boyutunu ve kullanılan alan miktarını değerlendirerek sistemin hızlı ve yüzeysel bir taramasını yapar.

Mobil (taşınabilir) aygıtlarda dahil olmak üzere bilgisayarınızdaki herhangi bir sürücüyü tarayabilirsiniz.

Tarama oldukça hızlı yapılır, ancak bu işlem için harcanan zaman, özellikle program tüm ögeleri analiz ettiğinden, diskin boyutuna ve dosya sayısına bağlıdır.

Kısacası, Disk Space Fan, sabit diskinizi kalabalıklaştıran tüm dosyaları bulabilen kullanışlı bir programdır. Kullanımı kolay ve basit arayüzü sayesinde, bilgisayar deneyimi olmayan kullanıcılar bile bu programı kullanmakta zorluk çekmezler.

141 kez indirildi

YORUM YAZIN


x

Sitemiz uyar-kaldır prensibini ilke edinmiştir. Bizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.